wz
BRNĚNSKÁ
ŠESTNÁCTKA
51. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO SOUTĚŽNÍHO FESTIVALU KRÁTKOMETRÁŽNÍCH
HRANÝCH FILMŮ
13.-17. 10. 2010      
         
menu16
 
      KONTAKT
      O FESTIVALU
      RECENZE
      DĚTSKÁ SEKCE
      VÝSLEDKY
      RETRO
      FOTOGALERIE
      PARTNEŘI
      PŘÁTELÉ
 

       
 
DĚTSKÁ SEKCE   
 
 

 

Brněnské kulturní centrum     

 002                                                                                   004

Sdružení pro Brněnskou šestnáctku a alternativní film

 pořádali

při 51. ročníku mezinárodního festivalu krátkých hraných filmů Brněnská šestnáctka

5. ročník

 Soutěže krátkého hraného filmu  sekce děti a Mládež


   Výsledky sekce děti a mládež


ROZHODNUTÍ POROTY 5. ROČNÍKU SOUTĚŽE KRÁTKÝCH HRANÝCH FILMŮ DĚTÍ A MLÁDEŽE PŘI 51. BRNĚNSKÉ ŠESTNÁCTCE. Brno, kino Scala 16. 10. 2010

Porota:

    Vladimír Mráz, ČT Ostrava
    Milan Šebesta, FŠ Zlín
    Bronislav Kusý, VUT Brno


Kategorie  A – dospělí s dětmi

2. místo

Intuice
kolektiv Lávka


Kategorie B – děti a mládež do 16 let

1. místo

František 
Matěj Brothánek

2. místo

Severe Liver Bar, Porážka
Tomáš Brestič

3. místo

Skonči s tím
Pavlína Taubingerová

Zvláštní cena za komplexní přístup k audiovizuální tvorbě

Vodopád slov
Ladislav Novotný

Zvláštní cena za vtip a humor ve filmu

Porotce
Vít Šaroun, Matěj Brothánek


Kategorie C – mládež  17 -20 let

1. místo

Smích z vedlejšího pokoje
Vít Šaroun

2. místo

Svatoborovi konečně svítá, O létání 
Jakub Zvoníček

3. místo

A ona s tím nemůže nic udělat
Denny Ellis

Čestné uznání

Vánoce, bláto a smetí 
Jonáš Svoboda

Čestné uznání

Strom
Andrej Chovanec/Slovensko


PROGRAM SEKCE DĚTI A MLÁDEŽ


I. blok   09.30 – 10.40

B 345. Go
Ladislav Novotný/CR/A                                                                                                                        16 let
3:54 min

C 303. Washing Up
Jakub Musil/CR/A                                                                                                                                 17 let
2 min

B 344. Arabian Lovestory
Tereza Adamcová/CR/A                                                                                                                      14 let
1:04 min

C 311. Léto
Jonáš Svoboda/CR/A                                                                                                                          17 let
0:37 min

B 314. František
Matěj Brothánek/CR/A                                                                                                                         16 let
10:51 min

B 313. Exodus
Zdeněk Pejchal/CR/A                                                                                                                          16 let
10:40 min

C 164. Strom
Andrej Chovanec/Slovakia/A                                                                                                              20 let
9 min

B 325. Ozvi se
Iva Černá                                                                                                                                               14 let
2: 55 min

A 327. Intuice
kolektiv Lávka
práce s mládeží

7:16 min

B 326. Metal
Martin Schwarz                                                                                                                                     16 let
1:53 min


II. blok 10.45 – 11.45

B 346. Vodopád slov
Ladislav Novotný/CR/A                                                                                                                        16 let
2:54 min

C 305. Primitiv aneb zkáza druhu sapiens – Primitive or The Downfall of Sapiens   
Jakub Musil/CR/A                                                                                                                                 17 let
10 min

C 312. Noc v Mikulově           
Jonáš Svoboda/CR/A                                                                                                                          17 let
5:30 min

C 213. Dnes budeme ticho           
Andrej Chovanec/Slovakia/A                                                                                                              20 let
11 min

C 283. Svatoborovi konečně svítá   
Jakub Zvoníček/CR/A                                                                                                                          17 let
5 min

C 130. Útěky               
Martin Mach/CR/A                                                                                                                                 17 let
8:41 min

C 352. Odplata
Kateřina Taubingerová, Pavlína Taubingerová, Zdena Havlínová                                              18 let
4 min

C 282. O létání                       
Jakub Zvoníček/CR/A                                                                                                                          17 let
4 min

C 310. Vánoce, bláto a smetí       
Jonáš Svoboda/CR/A                                                                                                                          17 let
3:43 min

B 353. Kufřík
Pavlína Taubingerová/CR                                                                                                                  15 let
5 min

III. blok   12.00 – 13.00

B 347. Hurikán               
Ladislav Novotný/CR/A                                                                                                                        16 let
4:34 min

C 270. A ona s tím nemůže nic udělat – Look at me
Denny Ellis/CR/A                                                                                                                                  20 let
8:27 min

C 349. Splynout           
Kryštof Kučera, Kristýna Nytrová/CR/A                                                                                       17,18 let
8 min

B 351. Skonči s tím
Pavlína Taubingerová                                                                                                                         15 let
5:08 min

C 342. Smích z vedlejšího pokoje       
Vít Šaroun/CR/A                                                                                                                                    18 let
7:40 min

B 350. Varovný sen
Tereza Adamcová/CR/A                                                                                                                      14 let
3:20 min

B 343.  Severe Liver Bar               
Tomáš Brestič/CR/A                                                                                                                            16 let
2:03 min

C 304. Oběť – The Sacrifice           
Jakub Musil/CR/A                                                                                                                                 17 let
15 min

B/C 364. Porotce
Vít Šaroun, Matěj Brothánek/CR/A.                                                                                              18,16 let
4:43 min

   

 
   

Brněnské kulturní centrum 

B16 - mládež

Radnická 4 - 10

658 78 BRNO
 
       
       
       
     Dětská sekce 50